Paskambinkite mums!

+370 52602015* *Skambučio kaina pagal pasirinktą Jūsų planą

close Arba atsiųskite mums užklausą

Kreipimasis

*Privalomas laukas

Statyti gali būti taip paprasta:
tereikia išsirinkti sistemą ir... galima atsipūsti!

Norite, kad Jūsų apšiltintas fasadas neprarastų savo funkcionalumo ir po daugelio metų? Tada rinkitės „Caparol“ prekės ženklo šiltinamąsias sistemas. Šios sistemos yra neginčijamai geriausios savo klasėje, nesvarbu, ar tai: „Standart“, „High-Tech“ ar „Premium“. Dėl naudojamų naujai sukurtų ir patentuotų medžiagų ir receptūrų šios sistemos labiau taupo energiją, yra atsparesnės ir jų apdaila išraiškingesnė kaip anksčiau. Rezultatas: ilgam išlaikysite savo nekilnojamojo turto vertę arba ją net padidinsite.


Pasirinkite norimą sistemą


Capatect CARBON

„Premium“ klasė: atspari smūgiams, įtrūkiams, tamsi ir švari

Tik viena sistema savo ekploatacinėmis savybėmis pranoksta „Capatect LONGLIFE“. Tai - „Capatect CARBON“. Keleriopai patentuota sistema atlaiko smūgio energiją iki 60 džaulių be deformacijų ir įtrūkių. Tai didžiausias, kada nors įrodytas apšiltinto fasado atsparumas smūgiams. Labai elastinga ir tvirta sistemos sandara įgalina dažyti net juodais fasadiniais dažais, lig šiol tai buvo neįmanoma. Dėl purvui ir šviesai atsparių receptūrų fasadų danga ilgą laiką išlieka ryškių, neblunkančių spalvų.

Capatect LONGLIFE

„High-Tech“ klasė: organinė, ilgaamžė, išlaikanti dideles apkrovas

Su inovatyviais, labai veiksmingais gaminiais „Caparol“ sukūrė dvi visiškai naujas, aukštos kokybės šiltinamųjų sistemų klases rinkoje. Dėl elastingų medžiagų savybių pastos pavidalo tinkai ir dažai išlaiko net didžiausius temperatūros svyravimus. Todėl Jums atsiveria visiškai naujos apipavidalinimo pasirinkimo galimybės: dabar apšiltintus fasadus galite dažyti ir tamsiomis spalvomis. Be to, dar padidėja ir efektyvumas: naudoti paruoštų pastų nereikia užmaišyti. Jūsų darbas paspartėja ir darbo vieta lieka švari. Net „High-Tech“ klasė („Capatect LONGLIFE“ ) pasiekė lig šiol negirdėtas energijos efektyvumo, tvirtumo ir atsparumo purvui vertes.

Capatect CLASSIC

„Standart“ klasė: mineralinė, klasikinė, ekonomiška

Įprastiniai fasadų šiltinimo metodai remiasi mineraliniais (cementiniais) komponentais: tinkai ir dažai užmaišomi su vandeniu vietoje. Teikiantieji pirmenybę šiam klasikiniam metodui gali rinktis „Capatect CLASSIC“. „Caparol“ firmos „Standart“ klasės sistema siūlo geriausią kainos ir kokybės santykį šiame rinkos segmente. Patikima vokiška kokybė, pasiteisinusi daugiau kaip 50 metų.